Біздің
мақтанышымыз

Мамтимен Еркежан


тоғызқұмалақтан СШҮ, Республика Турнирінің күміс жүлдегері

Әсемханова Малика


тоғызқұмалақтан СШҮ, Республика Турнирінің жеңімпазы

Дәулеткалиева Ару


спорттық гимнастикадан СШҮ, ҚР Чемпионатының күміс жүлдегері

Губанов Егор


спорттық гимнастикадан ҚР Чемпионатының қола жүлдегері

Айткалиев Адильжан


мектеп оқушылары арасындағы ҚР Спартакиадасының қола жүлдегері

Лебедева Арина


спорттық гимнастикадан 1 с.д., ҚР Чемпионатының күміс жүлдегері

Есболатов Айдар


кикбоксингтен ҚР СШ, ҚР Чемпионатының жеңімпазы

Маратов Бақытжан


кикбоксингтен СШҮ, ҚР Чемпионатының күміс жүлдегері

Төкенова Назерке


кикбоксингтен СШҮ, ҚР Чемпионатының күміс жүлдегері

Наурызбаев Ильяс


кикбоксингтен ҚР Чемпионатының қола жүлдегері

Женисов Айдос


кикбоксингтен ҚР Чемпионатының қола жүлдегері

Сазанбаев Диас


кикбоксингтен ҚР Чемпионатының қола жүлдегері

Мұхаметкалиева Мариям


кикбоксингтен 1 с.д., ҚР Чемпионатының жеңімпазы

Лаврушенко Андрей


жеңіл атлетикадан СШҮ, ҚР Чемпионатының жеңімпазы

Петякшев Алексей


жеңіл атлетикадан 1 с.д., ҚР Чемпионатының қола жүлдегері

Пономарев Алексей


жеңіл атлетикадан СШҮ, ҚР Чемпионатының күміс жүлдегері

Бахтыбаев Рауан


жеңіл атлетикадан 1 с.д., ҚР Чемпионатының жеңімпазы

Парыгин Тимур


жеңіл атлетикадан СШҮ, ҚР Чемпионатының күміс жүлдегері

Оленич Сергей


жеңіл атлетикадан 1 с.д., мектеп оқушылары арасындағы спартакиаданың жеңімпазы

Семенов Иван


жеңіл атлетикадан 1 с.д., ҚР Чемпионатының қола жүлдегері

Архипов Евгений


жеңіл атлетикадан СШҮ, ҚР Чемпионатының жеңімпазы

Дубовицкая Надежда


жеңіл атлетикадан ҚР СШ, Азия ойындарының қола жүлдегері

Құсманов Иманмәди


жеңіл атлетикадан СШҮ, ҚР Чемпионатының күміс жүлдегері

Борисевич Василий


жеңіл атлетикадан СШҮ, ҚР Чемпионатының күміс жүлдегері

Курманбаев Толеген


жеңіл атлетикадан ҚР Чемпионатының қола жүлдегері

Алматов Акбар


кикбоксингтен ҚР СШ, Әлем Чемпионатының қола жүлдегері

Ефаркин Александр


жеңіл атлетикадан 1 с.д. ҚР Чемпионатының күміс жүлдегері

Завгороднева Дарья


конькимен жүгіруден ҚР СШ, жастар арасындағы ҚР Чемпионатының жеңімпазы

Железнова Анжелика


конькимен жүгіруден СШҮ, жасөспірімдер мен қыздар арасындағы ҚР Чемпионатының күміс жүлдегері

Максимкина Алина


конькимен жүгіруден жасөспірімдер мен қыздар арасындағы ҚР Чемпионатының жеңімпазы

Сидоренко Екатерина


шаңғымен жүгіруден СШҮ, жастар арасындағы ҚР Чемпионатының жеңімпазы

Никушкин Александр


шаңғымен жүгіруден СШҮ, жасөспірімдер мен қыздар арасындағы ҚР Чемпионатының күміс жүлдегері

Құрмамбаев Сагантай


үстел теннисінен СШҮ, жасөспірімдер мен қыздар арасындағы ҚР Чемпионатының жеңімпазы

Титиевская Кристина


биатлоннан ҚР СШ, Азия Кубогінің жеңімпазы

Бауэр Кирилл


биатлоннан ҚР СШ, Азия Кубогінің жеңімпазы

Морковин Роман


биатлоннан СШҮ, жасөспірімдер мен қыздар арасындағы ҚР Чемпионатының жеңімпазы

Берикулы Елжан


биатлоннан СШҮ, Азия Кубогінің күміс жүлдегері

Штефан Денис


биатлоннан ҚР СШ, ҚР Чемпионатының күміс жүлдегері